Şifremi Unuttum

  • Tek Part
  • Alternatif 1
  • Alternatif 2
  • Alternatif 3
  • Alternatif 4
  • Alternatif 5

IMDB:

1 Yorum

Yola Geldik (2016) – 720p HD Yerli Full Film izle
720p

Kutay ve Yusuf bir benzin istasyonunda çalışan iki arkadaştır. Bir akşam felekten bir gece çalmak isterler ama ceplerinde para olmadığı için benzin istasyonunun kasasında hatırı sayılır bir miktarda parayı alıp, Beyoğlu barlarında yerler! İstasyon sahibi Ethem Bey'in kasadaki para açığını fark etmesi uzun sürmez.

Parayı yerine koymak için çare arayan Kutay ve Yusuf bunu beceremeyince kovulurlar. Ama giderken istasyona bırakılan emanet bir aracı da beraberlerinde götürürler! Yolları Osman Nuri ve Selman ile kesişen kafadarlar kendilerini içinden çıkılmaz bir mafya ve rehine kaçırma/alıkoyma macerasının içinde bulurlar!

Daha önce Aşkopat filmine imza atan Haydar Işık'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin hikayesi ve senaryosu ise Orhan Aydın'a ait. Bir mafya komedisini beyazperdeye taşıyan güldürünün oyuncu kadrosunda Ozan Dağgez, Serkan Şengül, Ferdi Kurtuldu, senarist Orhan Aydın, Meral Kaplan, Serhat Özcan, Ayça Kuru ve İrfan Aslanhan yer alıyor.

Benzer Filmler

1 yorum yapılmış "Yola Geldik (2016) – 720p HD Yerli Full Film izle"
  1. Bora Albayrak Eylül 3, 2016, 9:24 am

    SORUNU KENDINIZDE ARAYIN DIYORSUNUZ DAHA EVVELDE BOYLE BIR SORUN YASAMIYORDUM HEM OBUR FILM SITELERINDE BOYLE SORUNLAR YASAMIYORUM SORUN SIZDE HATANIZI BIZE YUKLEMEYIN Not: arkadasim buraya 6 tane player eklemisiz hadi biri sorunlu diyelim 2incide sorunlu yaw 3 var 4 var 5 var 6 var bunlarin hepsimi sorunlu gunde 5 bin kisinin uzerinde izleyici izliyor sen ve senin gibi bir kisi de bu sorun varsa dedigim gibi hatayi kendi kullandiginiz alette arayin ama sana dostca birsey soyliyeyim facebooktan otukenim sayfamiza ulas yada facebook bora albayrak otukenim yaz beni bulursun sorunun cozulecektir .. saygilar


Otukenim Online Film izleme Adresiniz